top of page

ODCHUDZANIE

Ludzki organizm składa się w swojej masie od 70 do 85% z wody. Czyli zdecydowana większość naszego pięknego i kształtnego  ciała to woda. Jej ilość i jakość determinuje w naszym ciele wszystko, od rozkwitu i zdrowia aż po uwiąd i chorobę. I tak starzenie się to zmniejszanie się ilości wody, a choroby to zmniejszanie się jej jakości. Czyli niby tylko woda a wprost cud. I nie chodzi tutaj o fizyczne, znane właściwości wody a o jej właściwości duchowe, tak niedopuszczane, pomijane i ignorowane, które jednak możemy skalibrować dzięki Hawkinsowi. Wyniki kalibracji i zaskakują i wskazują słuszne prozdrowotne postępowanie. A oto wyniki:
Woda doskonała                   661
woda rozmrażana                 627
woda gotowana                    563
kranówka warszawska
woda powierzchniowa
woda gruntowa
woda głębinowa
woda z Wisły
woda z Odry
woda z Narwii
woda z Warty
woda z Lourdes
woda oligoceńska
 
Ostatnie badania naukowe potwierdzają, że woda ma również PAMIĘĆ. To właśnie ta właściwość czyni wodę tak upragnionym i wytęsknionym od stuleci panaceum na wszelkie ludzkie dolegliwości i choroby. Wiedziano o tym w starożytności i wykorzystywano. Później albo zapomniano albo zrobiono wszystko żeby zapomnieć. Wystarczy skorzystać z naturalnej właściwości wody i cieszyć się zdrowiem, szczęściem i pomyślnością. Z łatwością najlepszych nośników
Już ten fakt unaocznia nam jej fundamentalną rolę w naszym codziennym i wieloletnim funkcjonowaniu. Wolą Stwórcy woda jest sednem doskonałości i wielkości wspaniałości naszego ciała.
ymiOpisano dużo właściwości wody ale nie chodzi o jej potencjały redox minerały pH miękkość ale o jej wymiar DUCHOWY!!! z wody czyli generalizując jaka woda takie zdrowie. Ta wiedza jest kluczem do trwałego zdrowia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
WODA
Woda jest jedną z najpotężniejszych leczniczych substancji jakie człowiek posiada  w swoim asortymencie - i  jednocześnie - jedną z najmniej docenianych. Ciało zdrowego dorosłego człowieka składa się w około 70% z wody, ciało noworodka w około 85%. Woda jest środowiskiem wszystkich skomplikowanych procesów zachodzących w naszym organiżmie, oczyszcza, buforuje, nadaje kształt tkankom. Jest głównym składnikiem krwi, Wypełnia przestrzenie międzykomórkowe, jest głównym składnikiem cytoplazmy wypełniającym wszystkie komórki naszego ciała. Procesy starzenia się organizmu dotyczą przede wszystkim utraty wody z najważniejszych tkanek i organów naszego ciała - jest to pierwszy i najważniejszy objaw degeneracyjny prowadzący do szeregu chorób i dysfunkcji narządów, a następnie całych układów
 
Jest wszechobecna - nie ma bez niej życia. Jej jakości zależy jakość i zdrowie wnętrza naszego ciała. Woda jest nośnikiem częstotliwości -  która regeneruje i kontroluje stan naszej równowagi. Przy niedoborach wody rozprzestrzenianie się życiodajnej częstotliwości, a co za tym idzie także energii jest upośledzone. Jest to pierwszy etap problemów zdrowotnych
Zdrowa woda o wysokiej energetyce i częstotliwości może na nas pozytywnie  wpływać zarówo od wewnątrz - kiedy ją pijemy, jak i od zewnątrz - kiedy się w niej zanurzamy. 
Najnowsze badania biofizyczne pokazują, że woda jest jednym z najlepszych magazynów informacyjnych. Jej struktura dipolowa chłonie informacje oraz energie, której jest poddawana. Dr Masaru Emoto jako jeden z pierwszych zbadał wpływ uczuć i myśli na tworzenie kryształków wody. Daje to potężne implikacje w sposobie postrzegania wody już nie tylko jako składnika mórz, oceanów czy jezior, ale także jako inteligentnej substancji mającej bezpośredni i główny wpływ na nasze zdrowie i ogólny dobrostan.
bottom of page