O nas -  - akademia świadomego istnienia - Krzysztof Mikuliszyn Artur Lubas
krzysztof mikuliszyn artur lubas  - akademia świadomego istnienia

Naszym pragnieniem jest uczynienie naszego wspólnego dnia codziennego zdecydowanie lepszym poprzez podnoszenie świadomości ludzi na najwyższe poziomy gwarantujące pełne bezpieczeństwo oraz harmonijne i szczęśliwe współistnienie w środku Europy - czyli w najważniejszym od wielu tysięcy lat miejscu na ziemskim globie. Uczynienie tego miejsca krainą wolności, pokoju i pomyślności ogółu jest naszym życiowym wyzwaniem.

Lata 533-600 n.e.
Lata 533-600 n.e.

Mapa Królestwa Lechickiego w latach 533-600 n.e

press to zoom
rok 1025 n.e
rok 1025 n.e

Mapa Polski za panowania Bolesława Chrobrego - rok 1025 n.e

press to zoom
Słowiańska haplogrupa Y- R1a
Słowiańska haplogrupa Y- R1a

Procentowy udział haplogrupy słowiańskiej Y- R1a na terenach europejskich

press to zoom
III w. p.n.e.
III w. p.n.e.

Mapa "Królestwa Polskiego" w III w. p.n.e. (z kroniki franciszkańskiej - XIV w.)

press to zoom

KRZYSZTOF MIKULISZYN

z wykształcenia lekarz, z wyboru ginekolog, z powołania healer, z zamiłowania dobry i uczynny człowiek. Dziesięciolecia medytacji i głębokiego oddania Prawom Wszechświata wyzwoliły w nim wielką wiarę w Stwórcę i ponadprzeciętną moc duchową, co poskutkowało szczególnymi umiejętnościami wszechstronnego wspierania drugiego człowieka. Dzisiaj z dobroci serca i dla dobra nas wszystkich, z pełną odpowiedzialnością i gwarancją, proponuje bliźniemu pomoc na miarę jego najskrytszych pragnień i oczekiwań. Jedynym warunkiem powyższego jest: uszanowanie wolności i godności drugiego człowieka. Oddany zwolennik Hawkins’owskiej idei weryfikacji osób działających w sferze publicznej podaje do ogólnej wiadomości:

kalibracja urodzeniowa 426 pkt

 kalibracja obecna ponad 600 pkt

ARTUR LUBAS

z wykształcenia fizjoterapeuta, z wyboru fizjoterapeuta sportowy, z upodobania pragnący wiedzy i rozwoju duchowego, z zamiłowania dobry i życzliwy człowiek. Ponad dziesięć lat medytacji i uszanowania uniwersalnych praw Ziemi uczyniło z niego adepta gotowego na spotkanie przeczuwanego ale niedotkniętego. Odbył "Podróż Życia" w wyższe poziomy świadomości, doświadczając mistycznych stanów opisywanych w literaturze Davida Hawkinsa i już tam pozostał z wszelkimi wynikającymi z tego faktu konsekwencjami dla jego mocy i dla jego umiejętności. Również oddany zwolennik Hawkins’owskiej idei weryfikacji osób działających w sferze publicznej podaje do ogólnej wiadomości:

 

 

kalibracja urodzeniowa 316 pkt

kalibracja obecna ponad 600 pkt

Statystycznie człowiek w ciągu jednego życia zwiększa swój poziom świadomości o 5 punktów, a Artur w ciągu kilku miesięcy zwiększył go o przeszło 300 punktów. Przyjmując średnią długość życia za 50 lat Świadomość Artura dokonała rzeczy cudownej i unikalnej, gdyż w kilka miesięcy doświadczyła 3000 lat liniowego rozwoju świadomości. To jest miara naszej pomocy dedykowanej wszystkim ludziom dla dobra nas wszystkich.