top of page

pierwsza pomoc

Zachęcamy do korzystania z symbolu naszej Akademii, który emanuje wyjątkowo wysoką mocą duchową przekraczającą poziom Oświecenia /dokładna kalibracja 811 pkt/. Ofiarujemy go Państwu nieodpłatnie i bezinteresownie.

Wszystkim słabym, wyczerpanym, niewierzącym, niedowierzającym, bezsilnym, bezradnym, w stanie beznadziejnym ofiarujemy natychmiastową pomoc duchową: nasz symbol Akademii, który emanuje mocą duchową powyżej 800 pkt ma wybitną zdolność uzdrawiania duchowego i ściągania niebiańskich cudów na nas i na naszą umęczoną Ziemię. Wystarczy go wydrukować i nosić ciągle w kieszonce. On ściąga moce duchowe, owe moce duchowe ściągają moce mentalne, owe moce mentalne ściągają moce emocjonalne, owe moce emocjonalne czynią cuda w świecie fizycznym. Potrzeba jedynie czasu aby działanie duchowe zamanifestowało się w pełni.

 

Zdając sobie sprawę z możliwego oporu Państwa w wyniku ukształtowanego już „naukowego” widzenia świata, a także doświadczenia życiowego zdecydowanie innego jak nasze, namawiamy do SPRÓBOWANIA i WYPRÓBOWANIA  działania symbolu. Czyli zalecamy daleko posunięty sceptycyzm. Doświadczenie z próbą ślepą przeprowadzamy kładąc na otwartej lewej dłoni najpierw kawałek czystego papieru, a następnie symbol naszej Akademii. Jeśli czujemy różnicę na korzyść naszego symbolu to bardzo zachęcamy do jego stosowania i cieszenia się z ustępowania wszelkich dolegliwości i z poprawy prosperity. Jeśli nie czuliśmy żadnej różnicy to również polecamy stosowanie symbolu i baczną obserwację siebie w celu przekonania się do naszej bezinteresownej oferty. Jeśli czuliśmy różnicę na korzyść czystego papieru to prosimy poszukać sobie alternatywy dla naszego symbolu wedle własnego czucia.  

Ani wielkość symbolu ani jego kolor nie zmieniają jego mocy. Drukujecie Państwo taką wielkość jaka będzie dla Państwa najwygodniejsza w stosowaniu. 

Natura Stworzenia powoduje opóźnienie czasowe między zastosowaniem mocy duchowych a zamanifestowaniem się zmian na płaszczyźnie fizycznej. Upraszamy o zrozumienie tej naturalnej bezwładności materii i przyjęcie zdystansowanej postawy, a skutki stosowania symbolu po wielokroć wynagrodzą Państwu Państwa cierpliwość.

Przykłady zastosowania:

    - nosimy w obrębie własnego biopola /aury/ w kieszonce koszuli, bluzki, bluzy, spodni, za                      paskiem, pod ramiączkiem, za ściągaczem skarpetki itp.,

    - stosujemy jako podstawkę do używanej wody w celu poprawienia jej duchowości,

    - kładziemy w miejscach, które w naszym odczuciu wymagają interwencji Niebios.

 

 

Niech cuda będą też Państwa udziałem.

 

Drukowanie symbolu w ZDROWIE --> SYMBOL

 

bottom of page